Ankara Drone Çekimi

Ankara gelin damat adaylarımız başta olmak üzere Ankara Drone Çekimi hizmeti tarafımızdan verilmeye başlanmıştır. Birçok alanda dronelar günümüzde popüler konumdadır. Çoğu reklam çekenler, mekân tanıtımı isteyenler iç mekân tanıtımları dahil havadan video ve fotoğraf kaydına önem verilmektedir.

Havadan görüntü kaydı artık günümüzün birçok alanda ihtiyacı haline gelmiştir. Bu ihtiyaçlardan biri de dış çekim esnasında meydana gelmektedir. Ankara drone çekimi olarak gerekli drone sertifikası almış personelimiz ile her türlü ihtiyacınıza destek vermek için çalışıyoruz. Ankara’da drone çekimi yaptırmak isteyen çiftler bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize gelerek bizden destek alabilir.

Ankara Drone Çekimi
Ankara Drone Çekimi

Drone Çekimi Neden Önemli?

İnsanlara hayal edebileceğinden daha fazlasını göstermek istemez misiniz? Sizi tanıyan, seven arkadaş veya akrabalarınıza yanınızdan geçerek yükselen bir video kaydı göstermek sizi çok prestijli yapar. Siz sahilde yürüye durun ve biz gerini halledelim. Aşkınızı göklere taşıyalım.

Bir işletme sahibisiniz ve işyerinizin havadan görüntüsünü çekip reklam yapmak ve çektiğiniz binaları satmak istiyorsunuz. Sizce müşteriler daha fazla etkilenmez mi? Televizyonda artık birçok reklam drone ile kaydedilmektedir. Bu yüzden sizler de Ankara Drone Çekimi için ofisimize gelmek isterseniz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Ankara Drone Çekimi Fiyatları

Havadan görüntü kaydının günümüzde büyük bir yeri vardır. Hayatınızda bir kez çekim yaptıracağınız bu özel gününüzde sizleri de bu paketimize davet ediyoruz. İleride baktığınızda aynı heyecanı duyacağınız görüntüleri size kazandırmak istiyoruz.

Ankara drone çekimi fiyatları yapacağımız drone çekimleri sizin istediğiniz klip süresine göre değişmektedir. Örneğin 2 dk lık bir instagram klibi isterseniz drone operatörümüz ortalama 5-10 katı fazla dakika boyunca çekim yapması gerekmektedir. Eğer 5 dakikalık bir klip talep ederseniz bu süre daha da artmaktadır. Buna göre paket fiyatlarımız değişmektedir.

Ankara Drone çekim fiyatları 500 tl den 1500 tl ‘ye kadar değişmektedir. Bu sizin seçtiğiniz mekân, klip süresi ve il dışı olup olmamasına göre değişmektedir. Yapacağımız kayıtlar esnasında fotoğraf çekimi de yapmaktayız ancak asıl hedefimiz video kaydı almaktır.

Ankara’da Drone ile Timelapse ve Hyperlapse Çekimi

Havadan video çekimi özel teknikler ister. İşletmeniz için Ankara Drone Timelapse ve Hyperlapse Çekimi için bizlere ulaşabilirsiniz. İnşaat ve yapı firmalarının binalarının yapılmasında başlangıçtan itibaren drone ile kayıt altına alıyoruz. Dilerseniz timelapse hizmetini yerden profesyonel kameralar ile de alabiliriz.

Teslim Süremiz

Çekimlerin hepsi bilgisayar ortamında özel yazılımlarda işlenerek, bölünerek seslendirilmektedir. Dilerseniz siz de müzik seçebilirsiniz. Bu şekilde bilgisayar başındaki montaj işlemleri 15 gün- 1 ay arasında sürmektedir.

Bu işlem albüm tasarımından bağımsız ilerler ve baskıdan önce de tamamlanabilir. Eğer böyle olursa klibinizi daha erken teslim alırsınız. Çalışmalar esnasında özel bir kesitin klibin hangi bölümüne konulacağı size danışılabilir. Tasarım esnasında bu şekil girdilerle sizin taleplerinize göre tasarım yapılır.

Görüntüler 1080 p veya 4K seçeneklerle sunulduğunda bu şekilde hacimli drone çekimi videoların işlenmesi, hazır hale getirilmesi bazen yoğunluktan dolayı gecikebilmektedir.

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu | 2022 Rezervasyonları Başladı background image