İstanbul Mezuniyet Fotografçısı

İstanbul Mezuniyet Fotografçısı 2022 Erken Rezervasyon Fırsatı

İstanbul ilinde bulunan birçok okul mezuniyet çekimi konusunda destek arıyor. Biz İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı olarak okullarınıza gelerek veya dışarıda istediğiniz bir mekânda buluşarak bu anınıza ortak oluyoruz. İster üniversiteli, ister liseli, isterseniz ilkokullu olun hepinizin yıllar sonra bakacağı ve o günleri hatırlayacağı fotoğraflara ihtiyacı olacaktır.

Mezun olduğunuz günleri kaydederken yanınıza ailenizi, arkadaşlarınızı da çağırabilirsiniz. Elinize mezuniyet belgenizi ve kepinizi alıp istediğiniz mekâna çağırabilirsiniz. Eğer isterseniz tüm mezun öğrencileri okulunuzun bahçesinde çekip daha uygun fiyata çekimi tamamlayabiliriz.

İstanbul Mezuniyet Fotoğraf Çekimi Hangi Mekanlarda Yapılır?

İstanbul mezuniyet fotoğraf çekimi aslında mezuniyet için özelleştirilmiş mekanları kapsamaz. Genellikle öğrenciler yeşil, çim, ağaçların olduğu yerleri tercih ediyor. Arka planın yeşil renklere bürünmesini istiyor. Bu tanıma uygun olarak genellikle üniversite kampüsleri oluyor. Ancak dış mekan da tercih ederseniz mezuniyet çekimi için; Emirgan Korusu, Beykoz Korusu, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Ayasofya Müzesi, Ortaköy gibi mekanlar olabilir.

Okul bahçesinden ayrılıp farklı bölgeleri tercih eden öğrenci arkadaşlarımızın en uğrak yerlerinden biri de Belgrad Ormanı. Koca bu mekânı arka plan yaptığımızda ister tek olun ister sınıfça çekime gelin muhteşem kareler sizi bekliyor. Tarihi ve çok özel bir yer olan Belgrad Ormanı mezuniyet fotoğraflarınızı oldukça anlamlandıracak ve farklı boyuta taşıyacak. İstanbul mezuniyet fotoğraf çekimi için bizden randevu alınız.

İstanbul Mezuniyet Çekimi

Nelere Dikkat Etmeliyiz

Mezuniyet fotoğraflarına yıllar sonra baktığınızda ne hatırlamak istersiniz? Bizce güzel günlerinizi, güzel arkadaşlarınızı vb. Bu yüzden biz sizi fotoğraflamadan önce kendinize güzel birkaç özel bir poz belirleyin ve gülümseyişi yüzünüzden eksik etmeyin. Biz poz verme konusunda sizi ne kadar yönlendiriyor olsak da kendinize özel birkaç pozunuz olmalı.

Eğer kadın iseniz yüzünüze abartı olmadan biraz makyaj yapmakta fayda var. Bu sizin o anki rahatlığınızı,  gündelik yaşamınızı fotoğrafa yansıtır. Birde yanınıza alacağınız yakınınızda önemli birkaç poz da yakınınızdan alalım.

Son olarak rahat olun ve normal bir zamanda gibi davranarak kendinizi kasmayın. Sahte gülücük atmaktan çekinin. Fotoğrafı en güzel yapan şey sizin gülüşünüzdür.

Mezuniyet Çekim Fiyatları ve Teslim Süresi

İstanbul mezuniyet fotoğraf çekimi fiyatları öğrenci başına yaklaşık 50tl dir. Bu fiyat toplu katılım içindir ve sayınız azaldıkça fiyat artacaktır. Örneğin iki öğrenci Beykoz Korusu ‘nda çekilecek ise kişi başı 150 tl alınacaktır. Öğrenci sayısı arttıkça fiyat 50 tl ye kadar düşebilecektir. Bu fiyat bilgileri sadece 2021 yılı içindir. Rezervasyon için bizleri aramanızı tavsiye ederiz.

Çekilen fotoğraflarınız bilgisayarda renk, ışık, kontrast ayarlarından geçer ve yüzlerdeki hatalar giderilir. Rötuşlar yapılır. Kişi sayısına bağlı olarak fotoğraf işleme süresi ortalama 7 gün sürer. Eğer baskı yapılacak veya albüm basılacak ise bu süre 15-30 gün arasında değişebilir. İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı olarak her türlü sorunuzu whatsapp hattımızdan sorabilirsiniz.

Mezuniyet Pozları

Mezuniyet pozları her öğrencinin araştırdığı konulardandır. Fotoğraf Vagonu olarak çektiğimiz öğrencilerin mezuniyet çekim pozlarına buradan ulaşabilirsiniz. Siz de bu pozları örnek alarak çekimlerinizde mezuniyet pozu verebilirsiniz. İstanbul mezuniyet çekimleri için bizlerden randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image