İstanbul Ürün Fotoğrafçısı

Ankara Ürün Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılığın önemi kendini pazarlama ve reklam dünyasında da gösterdi. Son zamanlarda çok fazla yaygınlaşmaya başlayan ürün fotoğrafçısı mesleği sosyal medyanın da katkıları ile oldukça popüler bir hal aldı. Ürünlerin çekimlerinin yakından, detaylı ve net bir şekilde yapılması ürünün daha kolay pazarlanması açısından büyük öneme sahip. Herhangi bir ürünün her açıdan profesyonel bir şekilde çekimin yapılıp, müşterilere sunulması firma sahiplerinin öncelikleri arasındadır. Ayrıntılı çekimi yapılan her ürün estetik açıdan müşterilere farklı bakış açıları sunar ve ilgililerini cezbeder.

Ürün fotoğrafçılığı özellikle görselliğin ön planda yer aldığı giyim sektöründe büyük rol oynamakta. Canlı mankenlerin üzerinde sunulan çeşit çeşit giysilerin, yeterli ışık ve arka plan eşliğinde çekimleri yapılır. Reklamları bu şekilde sunulan ürünler insanların dikkatini çekerek sektörün verimliliğini arttırır. Teknolojik ürünlerin de pazarlanırken ürün fotoğraflarının çekilmesi oldukça yaygın. İhtiyaç duydukları teknolojik ürünü satın almak isteyen kişiler internetten ürünün özelliklerini araştırdıkları kadar fotoğraflarını da incelemektedir. Bu nedenle teknolojik ürünler üzerinde de ürün fotoğrafçılığının önemi büyük. Peki ya kaliteli ürün fotoğraf çekimleri nasıl olmalıdır?

Profesyonel, İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel, Gıda Ürünleri Çekimi - Ankara
Profesyonel, Gıda Ürünleri Çekimi – Ankara

İstanbul ürün fotoğrafçısı, ürün fotoğrafçılığı konusunda oldukça iddialı hizmetini firma sahiplerine sunmakta. Ürün fotoğraf çekimlerinde, ürünün şekli, kalitesi, rengi, tarzı, öne çıkması gereken özellikleri ve benzeri detaylarını en iyi şekilde fotoğraflara yansıtıyoruz. Ürünleri, uygun bir arka plan eşliğinde fotoğraflıyor ve çekimlerde ayrıntılara dikkat ediyoruz. Her ürünün öne çıkması gereken özelliklerini ele alarak fotoğraf çekimlerini farklı açılardan yapıyoruz. Renk ve yansımalara dikkat ederek fotoğraflarda yeterince ışık olmasına ve fotoğraf netliğine özen gösteriyoruz. Aynı zamanda çekimler yapılırken ürünün olduğu renkten başka bir ton olarak görünmesini engelliyoruz. Ürünün gerçekte olduğu rengi öne çıkarmaya çalışıyoruz.

İstanbul ürün fotoğrafçısı bünyesinde, ürün çekimleri için profesyonel bir ekip bulundurmaktayız. Oldukça başarılı fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilen çekimlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Çekim ekibimiz, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için durmaksızın çalışıyor. Müşteriler ile iyi ve etkili bir iletişim sağlayarak istekler doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşteri istekleri açık bir şekilde anlaşıldıktan sonra ürün fotoğraf çekimlerini gercekleştirmekteyiz. İstanbul ürün fotoğrafçısı aynı zamanda çekimler için en hesaplı fiyatları belirleyerek sizlerin karşısına çıkarmakta.

Ürünlerinizi pazarlamak ve reklamını yapmak için yapacağınız çekimlerde, kaliteye, detaylara ve en önemlisi memnuniyete önem veriyorsanız, İstanbul ürün fotoğrafçısı ile çalışabilir, ürün fotoğraflama alanında en başarılı ve hesaplı hizmeti yakalayabilirsiniz.

İstanbul Ürün Çekimi

Takı Çekimi - Ankara
Takı Çekimi – Ankara

Kısa sürede fazla satış yapmak isteyen kişiler için öncelikli olarak satış öncesi ürünleri iyi bir şekilde göstermek amacıyla ürün fotoğraf çekimi ile satış hazırlığı gerçekleştirmelidir. Çekim işlemi satış için bir hazırlık olmaktadır. Özellikle e-ticaret katalog ürünleri fotoğrafları için iş planı içerisinde yer alması gerekmektedir.

Bu kadar önemli olan bu konu hakkında herhangi bir hazırlayan bulunmuyor ise İstanbul ürün çekimi bu konu ve detaylar hakkında size yardımcı olacaktır. Ancak işlemler öncesi ürün fotoğrafı çekimi hakkında bazı detaylar öğrenmeniz gerekir. Ürün fotoğrafı çekilirken en önemli noktalardan biri ise fiyatların belirli olmasıdır. Bu durum fotoğraf çekimi öncesi gerçekleşen hazırlıklar kapsamı içerisinde yer alır. Ürün çekimi fiyatı konusunda herhangi bir net fiyat verilmesi mümkün değildir. Gelecek ürünün sınıfı ve durumuna bağlı olarak çekim süresi de değişim gösterir. Bu da dolayısıyla fiyatlar üzerinde etki gösterecektir. Eğer bizden Ankara ürün fotoğrafçısı hizmeti alacaksanız bu konuda öncelikle ürününüz hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekecektir.

Ürün fotoğrafı talepleriniz doğrultusunda sizlerden beklediğimiz sorular şekildedir;

 • Ürün nedir?
 • Ürün kategorisi nedir?
 • Ürün hangi açıdan çekilecek?
 • Ürün materyali hangi maddedir?
 • Ürünlerin hepsinin boyutu aynı mı?
 • Ürün için belirlenen örnek resim var mı?
 • Ürün fon rengi ne olacak?
 • Ürün fotoğraf çekimi için zamanlama nedir?
 • Ürün fotoğrafı için ayrılan bütçe nedir? gibi sorulara cevap vermeniz doğru bir hizmet almanız konusunda yardımcı olacaktır.

Takı Çekimi

İstanbul’da bulunan işletmemiz Fotoğraf Vagonu olarak takı çekimi için randevu alabilirsiniz. Profesyonel 80x80x80 ürün çadırımız ile konseptli ürün fotoğrafı çekimi yapabiliriz. Ayarlanabilir ışık sistemi ile takılar üzerindeki yansımaları en aza indiririz. Sizlere en kaliteli fotoğrafları sunmak isteriz. Web sitemizden portfolyo alanına giderek bütün fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz. İstanbul takı çekimi için bizlere her zaman ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Profesyonel takı fotoğraflarınız ile satışlarınızı bu sayede artırabilirsiniz.

Mavi Kuyumculuk için çektiğimiz fotoğrafları ise buradan inceleyebilirsiniz.

Ürün Fotoğrafçılığı İstanbul

Ürün Çekim Çadırı
Ürün Çekim Çadırımız İle Profesyonel Çekime Hazır Mısınız?

Herhangi bir ürün hakkında satış gerçekleştirmek için eğer müşterilerinizden uzakta bir konumda yer alıyorsanız bu duruma karşı e ticaret siteleri gibi dijital ortam medyası ile müşterilere ulaşmak kolaydır. Ancak başarılı bir sonuç elde edebilmek için fotoğraflar aracılığı ile satış gerçekleştirmeniz daha karlı bir seçenek olacaktır. Günümüzde gerçekleşen İstanbul ürün çekimi hizmeti ile birlikte elde edilen ürün fotoğrafı satışta büyük bir avantajı beraberinde getirmektedir. Hizmet doğrultusunda oluşturulan tek bir fotoğraf ile binlerce ürün satmak mümkün olmaktadır. Bundan dolayı fotoğraf çekimine önem verilmesinde fayda bulunuyor.

Fotoğraf çekimi süreci oldukça önemli ve titiz davranılması gereken bir süreç olmaktadır. Planlı bir şekilde çalışılması gereken bu hizmet ile birlikte birçok önemli detay yer alır. Ürün fotoğraf çekimi işlemlerinde öncelikle planlama ve çalışmalar gerçekleştirilir. Ardından ise dikkat edilmesi gereken faktörler belirlenerek bu doğrultuda çekim işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında ise fotoğraf çekimi sonrası yapılması gereken işlemlere geçilir.

SPA Ürünleri Fotoğraf Çekimi
SPA Ürünleri Fotoğraf Çekimi
Makyaj Ürünleri Çekimi
Makyaj Ürünleri Çekimi

2 comments

 1. bonanza — Ekim 21, 2021 at 11:19 am

  Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.

  Cevapla

 2. Anabolic — Ekim 25, 2021 at 5:41 pm

  ürün çekimi fiyatlarınız hakkında detaylı bilgi alabilir miyim beşiktaşta günlük 100 ürün çekilecek şekilde

  Cevapla

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image