İstanbul Sünnet Dügünü Çekimi Fotografçısı

ankara yeni doğan sünnet fotoğrafı

İstanbul Sünnet Video ve Fotoğraf Çekimi

İstanbul ilinde çocuğunuzun sünnet fotoğraf ve video çekimi için bizden randevu alabilirsiniz. Çocuk veya bebeğinize illa da düğün yapmanız gerekmez hastanede muayene sırasında dahi bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

İstanbul sünnet çekimi bünyesindeki profesyonel video kayıt cihazları ve fotoğraf makinaları ile son derece profesyonel kayıtlar alır. Bu konuda yaptığımız fiyatlandırmamız ise saat bazlı oluşmaktadır. Sünnet olacak çocuğunuz ile eğer dış çekim yaptırmak isterseniz kıyafetlerini giydirerek çekimi yapabiliriz.

İstanbul Sünnet Dış Çekimi

İstanbul sünnet dış çekim, çocuğunuz veya çocuklarınız ile ailesi dahil belirli bir dış mekânda yapılan fotoğraf çekimidir. Bu tarz mekanlara örnek olarak Altınpark verilebilir. Anne babanın katıldığı Altınpark sünnet çekimi bölgesinde yeşil arka plan bolluğu, gölet gibi güzellikler bulundurmaktadır.

Ufak bir asma köprü eşliğinde çocuklarınızın güzel anlarına şahit olabilirsiniz. Yeşil ağaçların arasından süzülen güneş ışığının fotoğrafa vereceği güzellik, kazların ve kuşların hareketleri ile birleştiğinde sizlere güzel bir albüm tasarımı da kaçınılmaz olur.

Dış çekim mekanlarına diğer örnekler Mogan Gölü, Eymir Gölü veya Altınköy verilebilir. Bu bölgelerde gelin damat, model çekimleri yapıldığı gibi sünnet çekimleri de yapılabilir.

Ankara Sünnet Düğünü Çekimi
İstanbul Sünnet Düğünü Çekimi

Sünnet Stüdyoda Çekim

Elinde çubuğu ve kafasında şapkasını verdiğiniz çocuğunuzun İstanbul sünnet fotoğrafçısı olarak stüdyomuzda fotoğraf çekimi yapıyoruz. Kıyafetli yaptığımız bu çekimlerde kullandığımız ışık sistemleri sayesinde soft ışık kullanılarak ışığın her yana yayılmasını sağlıyoruz. Genellikle arka plan tek renk olur ve eğer aile talep ederse arka plan çeşitli manzaralar önüne photoshop üzerinde yerleştirilir. Dekupe işlemi dediğimiz bu yöntem ile fotoğrafın arka planı kesilir ve sizin istediğiniz bir arka plan, manzara fotoğrafı ekleme yapılır. Bu çalışma orijinal bir mekânın yerini tutmasa da talepler gelmektedir.

Eğer bir organizasyonun video kaydını veya ziyaretçilerin fotoğrafını kaydettirmek istiyorsanız bizi arayıp rezervasyon yaptırmanız gerekir. Çünkü çekim stüdyoda olmayacağı için organizasyonun devamı boyunca çekim yapılması gerekmektedir.

İstanbul Yeni Doğan Sünnet Çekimi

Bebeğiniz yeni doğmuş olsa da İstanbul yeni doğan sünnet fotoğrafçısı olarak sizlerin yanınızdayız. Bizleri her zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Çektiğimiz fotoğraflar sizin için özel photoshop işlemlerine tabi tutulur. Fotoğraf üzerindeki hatalar giderilir ve tarafınıza dijital ortamda teslim edilir. Dilerseniz albüm tasarımı da yapılarak bebeğinizin fotoğraflarını içeren bir albüm bastırılır.

Ankara Yeni Doğan Sünnet Çekimi

Gerek stüdyoda gerekse de sünnet alanında yeni doğan sünnet çekimi yapabiliriz. Profesyonel Sony ekipmanımız ile son derece kaliteli fotoğraflar alırsınız. Günümüzde çok az kişi bir fotoğrafçının ekipmanına dikkat eder. Siz bu bilinçte olun ve karşınızdaki fotoğrafçının makinesini sorun. Bu konuda bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

Fiyatlar ve Teslim Süresi

İstanbul Sünnet Çekimi fiyatları stüdyo veya mekânda olmasına göre temel olarak ayrılmaktadır. Stüdyo Çekimleri İçin bir çerçeveli fotoğraf size 50-75 TL civarına gelmektedir. Bu genellikle en küçük boy içindir. Eğer bir albüm bastıracaksanız fiyatlar 700 TL den başlamaktadır. Albüm 10 sayfa olarak basılmakta olur ortalama 30 adet fotoğraf içermektedir.

Sadece dış çekim fotoğrafları bilgisayar işlemlerinden geçtikten sonra yaklaşık 10 günde teslim edilir. Çerçeveli fotoğraflar da aynı şekilde 10 güne kadar hazır olmaktadır. Albüm baskısı için bir albüm tasarımı gerektiğinden bu ortalama 7 gün baskı işlemi ise 15-30 gün arasında sürmektedir. Fotoğraf Vagonu olarak İstanbul sünnet çekimi rezervasyonları için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image