Hakkımızda

Fotoğraf Vagonu

Fotoğraf Vagonu olarak web sitemiz ile size en iyi hizmeti sağlıyoruz. Çevre iller dahil olmak üzere gelin damat çekimleri, mezuniyet çekimleri, ürün çekimleri, reklam çekimleri yapmaktayız. Fotoğraf Vagonu her zaman müşteri memnuniyetini benimser ve sizlerin isteklerini dikkate alır. Gündeme, çağa uygun pozları ile her zaman bir adım önde olmayı hedefler. Bizlere instagram, twitter, facebook, flickr, thumblr üzerinden de ulaşabilir ve fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz. Bizleri sosyal medyada görmek için google üzerinden aratmanız yeterlidir.

Dış çekimlerimiz çiftlerimizin istedikleri mekanlarda yapılmakta olup İstanbul içi ve dışındaki mekanlarda olabilmektedir. İstanbul mekanları için bizlerle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Sadece dış çekim değil kışın kapalı alanlar için de kapalı platolar bulunmakta ve çekim için özelleştirilmiş aksesuarlar yer almaktadır. Bunun gibi çekim platoları ücrete tabi olup giriş ücretleri çiftler tarafından ödenmektedir.

Her yıl güncellediğimiz paketlerimiz sizler için eksiksiz ve uygun fiyatlı olmaktadır. Bizler yaptığımız işe her zaman değer veriyor ve teknik bilgisi yüksek personelimizle sizlere destek olmak için kendimizi de sürekli geliştirmekteyiz.

İstanbul bizim ve sizin için bırakın fırsata dönüşsün. Sony Alfa ekipmanımız ile fotoğrafta kaliteyi zirveye taşımaya hazırız. Sen de en güzel ve özel günlerinde bizlerle birlikte olmak ister misin? Bizlere sitemizin iletişim kısmından ulaşabilir ve her zaman destek alabilirsiniz. Sadece İstanbul içi değil, Kapadokya, Salda Gölü gibi özel mekanlarda sizler için çekim yapmaktayız. Bolu-Yedigöller gibi kahverengi ve yeşil tonların yoğunlukta olduğu özel alanlarda da dış çekim yapmaktayız. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve rezervasyonunuzu yaptırmak. Fotoğraf Vagonu olarak sizleri aramızdan görmekten mutluluk duyarız.

Fotoğraf Vagonu | 2022 Rezervasyonları Başladı background image