Profesyonel Araba Çekimi

Profesyonel Araç Fotoğraf Çekimi

Araç satışları, tanıtımlar, reklamlarda kullanılmak üzere profesyonel araba çekimi için bizlerden randevu alabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık çekim evreni de hareketli bir yapıya sahip. Eskilerin aksine karşımıza sıkça çıkan profesyonel çekim kavramı; görülmeyen detayları yakalamak, farklı bakış açıları ile bilinmeyene odaklanmak ve gözle gördüklerimizin çok daha ötesini görmektir. Göremediklerimizi bize görsellerle gösteren bu estetik çalışmaya sanat demek mümkündür. Bu sanat dalı da elbette kendi içinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de adını son zamanlarda bolca duyduğumuz profesyonel araba çekimi olmaktadır.

Görsellik, pazarlama ve reklam dünyasında yer alan diğer dinamikler kadar müşterinin ilgisini çeken önemli bir maddedir. Özellikle araba satış ve kiralama uygulamalarında sıkça kullanılan araç fotoğraflarının satış üzerinde etkili olduğunu biliyoruz. Hatta iyi bir şekilde ayarlanarak çekimi yapılan fotoğrafların satışı yarı yarıya arttırdığı da bilindik bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığımız profesyonel araç çekimleri ile bütün bunlara sebep olmamız mümkün oluyor. Çünkü unutmamalıyız ki iyi bir görsel sunum satın alma kararını önemli ölçüde etkiliyor.

Profesyonel Araç Çekimi

Profesyonel otomobil çekimi ile araçlarınızın en güzel hallerini sizler ile buluşturuyoruz. Severek ve elimizden geleninin de en iyisiyle yaptığımız bu çekimlerde sizin göz bebeğiniz olan araçlarınıza sizin gözlerinizden bakıyoruz. Sizin isteklerinize göre hareket ederek müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyuyoruz. Sizleri memnun etmenin dışında bizi bu konuda profesyonel yapan başka etkenlerinde olduğunu belirtmeliyiz. Elbette bunların başında seçtiğimiz çekim ortamları gelmektedir. Araçlarınızın özelliklerinin öne çıkması için arka planda doğa manzaraları ve çekimler esnasında bunlara en uygun renkleri kullanmaktayız. Bunun dışında ışık ayarlarını, çekiş açılarını, fotoğraf netliği ayarlarını ve tecrübelerimizi kullanarak çekimleri profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Profesyonel Araba Fotoğraf Çekimi

İstanbul profesyonel araba fotoğraf çekimi ile araçlarınızın da bir ruhu olduğunu sizlere kanıtlıyoruz. Çekimleri aracın stiline, temsil ettiği konsepte (hızlı, maceracı, aile arabası vb.) ve ruhuna uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Bütün bunların en iyi şekilde gerçekleşmesi için dekorasyon ve mekan seçimine oldukça önem veriyoruz. İstanbul profesyonel araç çekimi ekibimiz ile dış ortamlarda yaptığımız çekimler için açık hava koşullarına uygun, hızlı ve pratik ekipmanlarımız ile size en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca araçlarınızın iç ve dış çekimleri için kullanılan farklı lensler ile en iyi geniş ve dar açıları yakalayabiliyoruz. Bütün bunların yanında özgün bakış açımızı kullanarak sizi beklentilerinizin de üstünde sanatsal bir süreç ile buluşturuyoruz.

Ankara Profesyonel Araba Çekimi
İstanbul Profesyonel Araba Çekimi

Yaptığımız işte en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Bize bunu sağlayanın ise araç çekimleri esnasında isteklerinizi ve daha da fazlasını karşılıyor olmamız olduğunu gururla söylüyoruz. Çekimler için en uygun fiyatı belirleyerek sizi uygun fiyat politikamız ile de buluşturuyoruz. Hazırladığımız fiyatlarla bizi hangi sebeple seçtiğinizi size bir kere daha hatırlatıyor ve memnuniyetinize yenilerini ekliyoruz. Eğer sizde kendinizin ve aracınızın en iyisini hak ettiğini düşünüyorsanız İstanbul’da bu hizmeti sunmak için sizleri bekliyoruz.

Araç Çekimlerimizden Bazı Örnek Fotoğraflar

İstanbul Üsküdar’da Çekimini Yaptığımız Renault Coupe

Bu çekimde arabanın artistik ve spor görünmesini sağladık. Her açıdan yaptığımız çekimler canlı ve arabayı göz önüne seren şekilde tasarlanmıştır. Aracınız eski, yeni olsun fark etmez bizimle iletişime geçerek İstanbul araç çekimi yaptırabilirsiniz.

Halk İçinden Bir Scirocco Çekimi

Neden halk içinden? Araç sahibi aracın halk içinde çekilerek satılık ilan olarak koyacağını açıkladı. Bu sebeple fotoğraflar profesyonel kamera ile değil normal kamera ile veya cep telefonu ile çekilmiş olarak algılanmalı. Ancak araca bakıldığında direk ön plana çıkmalı idi. Müşterimizin talebi bu şekilde idi. Biz de müsait bir park alanını seçerek arka planda farklı araçların olmasını sağladık. Bu sayede araç çekim işlemimiz daha doğal bir ortamda yapılmış oldu. Satılık araç çekimleri için bize ulaşabilir ve her zaman doğal ortamlarda fotoğraf alabilirsiniz.

İstanbul Volkswagen Scirocco Çekimi

Satılık İlan İçin Araç Çekimi

Countryman aracımız da üstteki Scirocco gibi satılık ilan için çekildi. Bu çekim için yine etrafı kalabalık yani başka araçlar ile birlikte çekildi. Bu sayede daha doğal bir hava katıldı. Siz de İstanbul satılık araç fotoğraf çekimi hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Mini Countryman Araba Çekimi

Mercedes X-Class Off Road Araç Çekimi

Sador4x4 için çekimlerini yaptığımız araçlardan biri olan Mercedes X-Class fotoğrafları sizlerle. Bu gibi araçların fotoğraf çekimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içi veya yakın çevrelerde profesyonel araba fotoğrafı çekimi için iletişim kısmından bize ulaşınız.

Mercedes X-Class Çekimi

Ford Ranger Off Road Çekimlerimiz

Off road araç çekimlerimizden biri olan Ford Ranger’ın detay, aksesuar ve genel çekimlerini görüyorsunuz. Aracın tüm açılardan çekimini yaparak üzerindeki tüm aksesuarları vurguladık. Off road aksesuarları ile donatılan bu tür araçların çekimini yaptırmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz.

Ford Ranger Off Road Çekimi

Toyota Hilux Tiger Araç Çekimlerimiz

Tiger kaplama yapılan bu mükemmel araç bizim fotoğraf makinemiz ile buluştuğunda işte böyle güzel kareler ortaya çıktı. Toyota Hilux aracın tüm aksesuarlarını, detaylarını çektik ve aracı dışarıdan mükemmel şekilde vurguladık. Bu tarz çekimler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Toyota Hilux Tiger Araç Çekimimiz

1 comment

  1. Ferhat — Ekim 21, 2021 at 11:19 am

    Güzel paylaşım. Çekim fiyatlarınız için size ulaşacağım

    Cevapla

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image