Dekupe Hizmeti

Her türlü fotoğrafınız için dekupe hizmeti veriyoruz. Bizlere yüksek çözünürlükte fotoğraflarınızı iletin. Sizin için gerekli işlemleri yapalım. Sadece dekupe değil ışık ayarı çeşitli bozuk alanları düzelme gibi işlemleri de yapalım. Aşağıda bazı dekupe örneklerimiz bulunmaktadır.

Dekupe hizmeti almak için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. E-ticaret siteleri için ürün çekimi ve ürün kesim-dekupe işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dekupe Hizmeti
Dekupe Hizmeti

Profesyonel Dekupe

Teknolojinin gelişmesi ve her gün biraz daha ilerliyor olması ile birlikte hayatımıza her alanda olduğu gibi fotoğrafçılık alanında da yeni kavramlar girmektedir. Birçok farklı ve yeni çekim yöntemi olan fotoğrafçılıkta son günlerde adından söz ettirenlerden birisi de profesyonel dekupe olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekupe; fotoğrafçıların ve grafik tasarımcıların fotoğrafın görüntü kalitesini kötüleştiren bölümlerini çıkarma işlemini yapmak için kullandıkları bir uygulamadır. Böylece bu uygulama sayesinde fotoğrafta istenmeyen kısımlar çok kısa bir zaman içerisinde dekupe edilmektedir. Bu işlemler sırasıyla; ilk önce kesilecek kısmın belirlenmesi ve photoshop programı ile kare ya da daire içine alınarak çıkartılması şeklinde olmaktadır. Ayrıca bu işlem sadece istenmeyeni fotoğraftan çıkarmak için değil, fotoğraf içinde istenilen bölümleri çıkartıp bir araya getirmek için de kullanılmaktadır.

İçinde bulunduğumuz çağda dünyamızın internetle çevrelenmesi sonucunda artık günlük yaşantımızda ki alışkanlıklarımızda değişiklikler göstermektedir. Özellikle ihtiyaçlarımızın çoğunu çarşı ya da pazarlardan değil, internet üzerinden ulaşım sağladığımız e-ticaret siteleri aracılığıyla gerçekleştirmekte ve satın alma kararlarımızı ürünlerin orada yer alan görsellerine göre vermekteyiz. Hal böyle olunca ürünler profesyonel dekupe çekimi ile müşterilerin gözlerinin önüne en iyi şekillerde getirilmektedir. Dekupe yöntemi arka planı da değiştirme imkanı vermektedir. Böylece arka plan için en uygun renkleri seçerek ürünleri daha çekici hale getirmek mümkündür. Ayrıca dekupe çekimi ile fotoğraflarınızda arka planda olmasını istemediğiniz kişi ve mekanları silebilirsiniz. İçinden sadece kendi fotoğrafınızı almanıza yardımcı olacak bu uygulama ile kalabalık yerlerde çekim yapmak daha kolay bir hale gelmektedir.

Ankara Dekupe Hizmeti

Ankara profesyonel dekupe hizmeti ile size bu alanda en kaliteli fotoğrafları sunmaktayız. Dekupe bazen zor bazen de kolay bir işlem olabilmektedir. Fakat seçilen fotoğraf ne olursa olsun bu alandaki profesyonel ekibimiz sayesinde uygulamalarımızı en iyi şekilde kullanarak sizinle en beğenilecek görselleri bir araya getirmekteyiz. Görsellerinizi kullanmak istediğiniz yerlere göre en uygun şekilde hazırlamaktayız. İster web sitelerinde ister e-ticaret uygulamalarında kullanın fotoğraflarınızı karşıdaki kişiler için en alımlı hale getirmekteyiz.

Ayrıca şunu bilmelisiniz ki Ankara profesyonel dekupe işlemi kişisel fotoğraflarınızın da en güzel hallerini ortaya çıkartmaktadır. Sizin için en güzel dış çekim ortamlarını belirlesek bile burada bazen istenmeyen ya da fotoğrafta hoş bulunmayan dış ortam elementleri bulunabilir. Bizde bu istenmeyenleri fotoğraflarınızdan çıkartıp onları en iyi hallerine büründürmekteyiz. Ayrıca stüdyo çekimleri şeklinde gerçekleşebilecek görsellerinize de sizin istediğiniz doğrultularda arka planlar ekleyebilmekteyiz.

Dekupe çekimler ile dikkatleri, arkada bulunanlar ve fotoğrafı bozanlar üzerinde değil olması gerekenin üzerinde toplamaktayız. Uygun fiyat politikalarımız ile de size bizimle çalışmanız gerektiğinin sebeplerini bir kere daha hatırlatmaktayız. Eğer sizde bizim gibi Ankara’da bu alanda her açıdan sizlere sunulan üst düzey hizmeti hak ettiğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı Dekupe İşlerimiz

Aşağıda verdiğimiz dekupe hizmeti örneklerimizdir. Yukarıdakiler de aynı şekilde. Ankara dekupe hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz profesyonel olarak arka planı temizlenir. Ürünlerin üzerlerindeki lekeler temizlenir. Böylece hatasız bir fotoğraf hazırlanır.

E-Ticaret Sitesi İçin Dekupe

Eğer bir e-ticaret siteniz varsa ve ürünlerinizin fotoğrafları hazırsa işlemlere başlayalım. E-Ticaret dekupe hizmeti için bizlerden destek alabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ürünlerin durumuna göre ve dekupe için harcanacak vakte göre olacaktır.

Ürün Çekimi ve Dekupe İşlemi
Çekim Çadırı Olmadan Soft Işıkta Çekim ve Dekupe
E-Ticaret İçin Dekupe İşlemi
Dekupe İşlerimizden Örnekler
Off Road Ekipman Dekupe İşlemi

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image