Pink Rose Kır Düğün Alanı

İstanbul Pink Rose Kır Düğünü Dış Çekim

Beykozun Paşamandıra Köyü içerisinde yer alan İstanbul Pink Rose Kır Düğün Alanı, gerçekten yeni evlenecek olanlar için harika bir alandır. Adeta bir peri masalını andıran ortamıyla hem nikah kıyımı hem de düğün bir arada yapılabilmektedir. Bunun yanında evlilik teklifleri ve özel günler için de alan kullanılabilmektedir.

Bembeyaz sandalyeleri uçuş uçuş tülleriyle harika bir ortam hazırlayan Pink Rose Düğün Alanı, FSM köprüsüne 20 dakikalık bir mesafede yer alır. Bu konumuyla da özel araçlarla kolayca ulaşılabilir bir yerdedir. Bir tarafı ormana bakarken diğer bir tarafı da nehre doğru bakmaktadır. Ortamı ve sahipleri herkese çok sıcak davranmaktadır ve burayla ilgili birçok güzel yorum da bunu göstermektedir.

Ortama sadece fotoğraf çekilmek için gidebilmek de mümkündür. Pink Rose Kır düğün salonunun giriş ücreti 250 tl olarak belirlenmiştir. Ekstra farklı fotoğraflar çekilmek isteyeceğiniz platoları da kullanmak isterseniz 350 tl gibi bir fiyat ödüyorsunuz. Bu da içerideki ortamı gördüğünüzde size bir hiç olarak gelecektir. Bembeyaz bir at insancıl karakteri ve sakinliğiyle fotoğraf çekilmeye alışmış bir durumdadır. Burada birçok farklı pozu yakalayabilme şansınız olacaktır.

Pink Rose Düğün Fotoğrafları

İstanbul Pink Rose düğün fotoğrafları eşsiz ortamıyla birçok çiftin hayali olmuştur. Burada ister düğün yapıp fotoğraf çekin, isterseniz de dışarıdan gelerek fotoğraf çekin. Her iki şekilde çok memnun olacağınız bir ortamı var. Çeşitli platoları birçok farklı fotoğraf çekmenize olanak tanıyor. Pink Rose dış çekim fotoğrafları için içeride kalp desenli bir salıncak, sarı ampuller, samanlık bölümü, karavan alanı, tekne ile rahatlıkla fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Tekneye binen çiftler biraz ileri itilerek nehir üzerinde yüzdürülüyor. Bu teknenin de harika süslemeleri göz alıyor. Yağmurlu zamanlarda nehrin rengi kahveye döndüğü için fotoğraf çekmeye pek uygun olmuyor. Buna uygun bir zamanda gitmeniz çok daha iyi olacaktır. Ancak tekne dışında birçok güzellik olduğu için teknede çekilememek de sizleri üzmeyecektir.

Pink Rose Gelin Damat Pozları

Pink Rose gelin damat pozları fotoğrafçıdan fotoğrafçıya değişiklik göstermektedir. Burada çekim açısını doğru şekilde yakaladığınızda aynı ortama ait yüzlerce fotoğraf çekebilirsiniz. İçeride yaklaşık 15 farklı fotoğraf çekilecek alan bulunuyor. Buralarda çeşitli aksesuarlar da var. Bu aksesuarları takarak farklı pozlar yakalayabilirsiniz.

Karavan bölümündeki şapkalar fotoğraf yakalayabilmek için oldukça elverişli oluyor. Damatlar için sıradanlıktan çıkmak şapkalarla mümkün olabiliyor. Bunun dışında damat pozlarında farklı kullanabileceğiniz aksesuarlar da yer alıyor. Aksesuarlar fotoğraf çekilirken çok önemlidir. Bunlar aynı ortamın renklenmesini sağlayabilir.

Pink Rose Dış Çekim

Dış çekim sevenler için Pink Rose dış çekim alanı oldukça kullanışlı ve faydalı bir alandır. Ortamda yer alan uçuş uçuş beyaz tüller ve kırmızı perdeler dış çekim için harika bir alan oluşturmaktadır. Bunun yanında doğal ormanlık alanı, beyaz bir atın bulunması birçok farklı karelerin çekilmesine olanak tanıyor. Bunun yanında ortamda 6 farklı plato alanı yer alıyor. Bunların her birisi çok değerli ve hiçbir yerde bulamayacağınız cinsten.

Pink Rose Çekim Fiyatları

Pink Rose çekim fiyatları birçok plato alanına göre oldukça uygundur. Platonun tamamını kullanmak için 350 tl ödüyorsunuz. Sadece belirli bir alanı kullanmak isterseniz de sadece 250 tl veriyorsunuz. Bu sayede binlerce fotoğrafınız olabiliyor. İçeride bulunmak için herhangi bir zaman dilimi yok, istediğiniz kadar içeride durabilirsiniz. Sadece gitmeden önce randevu oluşturmanız ve bu saate uygun şekilde orda olmanız gerekiyor. İçeride düğün veya herhangi bir etkinlik varsa o saatlere randevu verilemiyor. Aslında bu da ne kadar sistemli çalıştıklarının bir göstergesidir.

1 comment

  1. Algorin — Ekim 21, 2021 at 11:19 am

    Pink rose, İstanbulda çekim yapılabilecek güzel mekanlardan sadece ve ufak bir alanı ile çiftlere güzel imkanlar sunuyor tavsiye ederim ben de.

    Cevapla

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu - Dış Çekim - Ürün Çekimi ve Fazlası background image