Kibrithane Düğün Çekimi

Kibrithane Gelin Damat Pozu

Eski tarihi yapısıyla, kolay bir ulaşım ağına sahip olan Kibrithane düğün çekimi konusunda oldukça önemli bir plato haline gelmiştir. Platolar son zamanlarda ismi duyulan fotoğraf çekimi için özel alanlar manasına gelmektedir. Bu özel alanlarda özel fotoğraflarını çektirmek isteyenler özgürce, çekinmeden pozlarını verebilmektedir. Özellikle bu alanları tercih edenler gelin ve damatlar olmaktadır.

Kibrithane’de fotoğraf çektirmek isteyen çiftler son derece şanslıdır. Çünkü burası birçok farklı alanıyla eşsiz bir çekim alanı sunmaktadır. Alanda birçok farklı yer olması çeşitli fotoğrafların çekilmesine olanak tanımıştır. Özellikle iç dizayn fotoğraf çekimlerinde oldukça güzel bir ortam sunmaktadır. Arka planın tarihi dokusu son derece asil fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Burada çekimler için koyulmuş eski model renkli arabalar da mevcuttur. Bu arabalarla çiftler çeşitli pozlar yakalayabilme şansına sahiptir. Kibrithane düğün çekimi için bu ortamı kesinlikle değerlendirebilirsiniz.

Kibrithane’de adeta masalsı bir çekim sizleri bekliyor olacak. Dış manzarasıyla da fotoğraf çekimleri için harika bir şölen sunan Kibrithane, ulaşım olarak birçok İstanbullunun ulaşabileceği Küçükçekmece- Florya arasında kalmaktadır. Bunun yanında giriş ücretleri de birçok platoya göre oldukça uygundur. Eğer halen fotoğraf çekinmek için bir yer bulamadıysanız Kibrithane’yi iki defa değerlendirebilirsiniz. Hem iç mekanı hem de dış mekanı için değerlendirilmeye değer bir alandır.

Kibrithane Düğün Fotoğrafları

Yeni evlenecek olan çiftler için Kibrithane düğün fotoğrafları eşsiz örnekler oluşturacaktır. Fotoğrafları inceleyerek ortamın ne kadar büyülü bir yapıya sahip olduğunu sizler de görebilirsiniz. İç dizaynında bulunan araba ve salıncak çiftler için en güzel pozları yakalayabilecekleri ortamlardır. Buranın tarihi dokusu olan duvarları da arka plan olarak oldukça büyüleyici bir ortam sunmaktadır. Kibrithane düğün fotoğrafları için oldukça elverişli bir yerdir.

Çiftlerin özgürce poz vereceği bu ortamda çeşitli arka planlar inşa edilmiştir. Gelenler de direkt fotoğraf çekmeye odaklandığından sizi rahatsız edebilecek hiçbir ortam yoktur. Yani rahatça pozlar verilerek en doğal fotoğraflar kısa sürede yakalanabilir. Bu sayede zaten yorulacak olan gelin ve damadın dinlenmesine süre bile kalabilir. Fotoğrafın kaliteli olabilmesi için doğal pozlar yakalamak oldukça önemlidir.

Merve & Baki çiftimizin diğer fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kibrithane Gelin Damat Pozları

Kibrithane gelin ve damat pozları için oldukça elverişli bir ortam sunar. Burada istediğiniz birçok pozu rahatlıkla verebilirsiniz. Genel olarak araba ön ve arka cephesi fotoğraf çekimlerinde çok güzel görseller sunar. Bunun yanında gelin ve damadın duvar önünde birbirlerine bakarken veya başka taraflara bakarken çekilmesi de sık beğenilen fotoğraflardandır. Burada ortamın ışığı da görsellerin güzel çıkmasına fayda sağlayacaktır.

Ortam ışığının az olduğu yerlerde flaşla yaptığımız çalışmaların sonuçları oldukça verimli olmuştur. Özellikle burada iç mekan çalıştığımız için ışık bizim için son derece önemlidir. İç mekanın görseli dışarıya göre biraz daha fazla gösterişlidir. İç mekanda bir koltuğun bulunması da farklı pozları yakalamamızı sağlar. Dış çekimlerde de güzel birçok alanı bulunmaktadır. Yeşil sazlıkları kullanan çiftler harika pozlar yakalayabilir.

Kibrithane Dış Çekim

Fotoğraflarını özelleştirmek ve eşsiz bir anı bırakmak isteyenler Kibrithane dış çekim yapmayı düşünebilir. Ortamın şahane görünüşü, tarihi duvarları fotoğraflarınızın kalitesini arttıracaktır. Yarı açık yarı kapalı alanları dış çekim için değerlendirilir. Burada binlerce farklı fotoğraf yakalayabilirsiniz. Gün doğum ve batım zamanları ise harika ışık tonlamalarıyla fotoğrafları süsleyebilirsiniz. Hem iç mekan hem dış mekan çekimlerine uygun olan bu yerde çok doğal pozlar çıkarabilirsiniz. İstanbul’da en çok tercih edilen Kibrithane dış çekim için uygun bir ortam sunar. Bizimle anlaşarak giriş ücreti ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Kibrithane Düğün Çekimi Fiyatları

Kibrithane fotoğraf çekimi için randevu almanız gerekir. Kibrithane’de fotoğraf çekilmek isteyenler için dış çekim ücreti hafta içi 250 Türk Lirası iken, hafta sonu bu ücret 300 Türk Lirası olmaktadır. Çiftlerimiz için indirimli giriş fiyatlarından yararlanmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Fotoğraf Vagonu olarak bizimle çekim anlaşması yapan çiftlerimiz Kibrithane giriş ücreti ödemez. Bu kampanya dönem dönem aktif olmaktadır. Bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

1 comment

  1. Sanehan — Ekim 21, 2021 at 11:19 am

    Kibrithane, İstanbul dış çekim için en çok tercih edilen kapalı tarihi mekanlardan biri. Herkese tavsiye ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu | 2022 Rezervasyonları Başladı background image