Ankara Mezuniyet Fotografçısı

Ankara Mezuniyet Fotografçısı 2021 Erken Rezervasyon Fırsatı

Ankara ilinde bulunan birçok okul mezuniyet çekimi konusunda destek arıyor. Biz Ankara Mezuniyet Fotoğrafçısı olarak okullarınıza gelerek veya dışarıda istediğiniz bir mekânda buluşarak bu anınıza ortak oluyoruz. İster üniversiteli, ister liseli, isterseniz ilkokullu olun hepinizin yıllar sonra bakacağı ve o günleri hatırlayacağı fotoğraflara ihtiyacı olacaktır.

Mezun olduğunuz günleri kaydederken yanınıza ailenizi, arkadaşlarınızı da çağırabilirsiniz. Elinize mezuniyet belgenizi ve kepinizi alıp istediğiniz mekâna çağırabilirsiniz. Eğer isterseniz tüm mezun öğrencileri okulunuzun bahçesinde çekip daha uygun fiyata çekimi tamamlayabiliriz.

Ankara Mezuniyet Fotoğraf Çekimi Hangi Mekanlarda Yapılır?

Ankara mezuniyet fotoğraf çekimi aslında mezuniyet için özelleştirilmiş mekanları kapsamaz. Genellikle öğrenciler yeşil, çim, ağaçların olduğu yerleri tercih ediyor. Arka planın yeşil renklere bürünmesini istiyor. Bu tanıma uygun örnek mekân Eymir Gölü olabilir veya Mogan Gölü ne dersiniz? Su ve maviyi birleştirip farklı kareler çıkartabiliriz.

Okul bahçesinden ayrılıp farklı bölgeleri tercih eden öğrenci arkadaşlarımızın en uğrak yerlerinden biri de Anıtkabir. Koca bu mekânı arka plan yaptığımızda ister tek olun ister sınıfça çekime gelin muhteşem kareler sizi bekliyor. Tarihi ve çok özel bir yer olan Anıtkabir mezuniyet fotoğraflarınızı oldukça anlamlandıracak ve farklı boyuta taşıyacak. Ankara mezuniyet fotoğraf çekimi için bizden randevu alınız.

Anıtkabir Mezuniyet Çekimi

Nelere Dikkat Etmeliyiz

Mezuniyet fotoğraflarına yıllar sonra baktığınızda ne hatırlamak istersiniz? Bizce güzel günlerinizi, güzel arkadaşlarınızı vb. Bu yüzden biz sizi fotoğraflamadan önce kendinize güzel birkaç özel bir poz belirleyin ve gülümseyişi yüzünüzden eksik etmeyin. Biz poz verme konusunda sizi ne kadar yönlendiriyor olsak da kendinize özel birkaç pozunuz olmalı.

Eğer kadın iseniz yüzünüze abartı olmadan biraz makyaj yapmakta fayda var. Bu sizin o anki rahatlığınızı,  gündelik yaşamınızı fotoğrafa yansıtır. Birde yanınıza alacağınız yakınınızda önemli birkaç poz da yakınınızdan alalım.

Son olarak rahat olun ve normal bir zamanda gibi davranarak kendinizi kasmayın. Sahte gülücük atmaktan çekinin. Fotoğrafı en güzel yapan şey sizin gülüşünüzdür.

Fiyatlar ve Fotoğraf Teslim Süresi

Ankara mezuniyet çekimi fiyatları öğrenci başına yaklaşık 50tl dir. Bu fiyat toplu katılım içindir ve sayınız azaldıkça fiyat artacaktır. Örneğin iki öğrenci Anıtkabir ‘de çekilecek ise kişi başı 150 tl alınacaktır. Öğrenci sayısı arttıkça fiyat 50 tl ye kadar düşebilecektir. Bu fiyat bilgileri sadece 2020 yılı içindir. Rezervasyon için bizleri aramanızı tavsiye ederiz.

Çekilen fotoğraflarınız bilgisayarda renk, ışık, kontrast ayarlarından geçer ve yüzlerdeki hatalar giderilir. Rötuşlar yapılır. Kişi sayısına bağlı olarak fotoğraf işleme süresi ortalama 7 gün sürer. Eğer baskı yapılacak veya albüm basılacak ise bu süre 15-30 gün arasında değişebilir. Ankara Mezuniyet Fotoğrafçısı olarak her türlü sorunuzu whatsapp hattımızdan sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Fotoğraf Vagonu | 2022 Rezervasyonları Başladı background image